top of page
MLDS Black Titanium 600D
MLDS Black Titanium 600D

En deneyimli saç stilistleri tarafından tercih edilen bu eşsiz model siyah titanium kaplaması ile şık bir görünüme ve uzun bir kullanım ömrüne sahiptir. Koyu vişne renginde Shippo vidasının altına yerleştirilen ve dört tabakadan oluşan vida sistemi kesim darbelerini ve kesim esnasında olabilecek el titremelerini azaltmak için özel olarak tasarlanmıştır. Yüksek seviyeli, Cobalt içeren özel Matsuzaki çeliğidir. Düz kesim hattı oluşturmak için uygundur ve pürüzsüz bir kesim hissi sağlar.

press to zoom
Sobishin 600F - 650F
Sobishin 600F - 650F

İnce ve zarif tasarımı ile nazik kesimler için önerilen uzun ve ince bir makastır. İnceliği ve küçük parmak halkaları ile oldukça hafif olan bu makas uzun olmasına rağmen uzunluk hissi uyandırmaz ancak uzun makasların sergilediği performansı yakalar. İnce makasların en performanslı ve en kaliteli modelidir. Çok yüksek ustalıkla üretilen bu makaslar daha fazla keskinlik ve güçlü kesim hissini yaratır. Yüksek seviyeli Cobalt içeren özel Matsuzaki çeliği ile üretilmiştir.

press to zoom
VSB 500 - 550 - 600
VSB 500 - 550 - 600

V tipi bu model ince, şık ve mat siyah renktedir. Bu ince hatlara sahip makas sadece Japonya’da değil Amerika ve Avrupa’da da en çok satan makas olmuştur. Eğer nazik ve hassas bir kesim stiline sahipseniz, dar ve ince bir yapıya sahip olan bu makas yaratıcılığınızı geliştirerek size ilham verecektir. Yüksek seviyeli Cobalt içeren özel Matsuzaki çeliğidir. Hafiflik: Saçın kesilme hissi elde kolaylıkla hissedilir, bu nedenle detaylı çalışma için uygundur. Düz kesim hattı oluşturmak için idealdir.

press to zoom
MWQ 500 - 550 - 600
MWQ 500 - 550 - 600

Baş parmak yüzüğü yatayda ve dikeyde 360 derece dönen bu makas, bileğinizi ve dirseğinizi kırmanıza gerek kalmadan her açıdan kesim yapmanıza olanak sağlar. Kesim stilinize göre kaydırma, darbeli kesim, yatay dilimleme gibi birçok değişik kullanıma uygundur. Aynı zamanda üç değişik ölçüdeki yüzük kısmı kolay kullanımınız için dizayn edilmiştir. Yüksek seviyeli Cobalt içeren özel Matsuzaki çeliğidir. Düz kesim hattı oluşturmak ve kaydırma için uygundur.

press to zoom
EDS 550D - 600D - 650D
EDS 550D - 600D - 650D

Klasik tip makaslar içinde oldukça popüler olan, yüksek kaliteli bir kesim makasıdır. Dizaynı yeniden geliştirilerek sapları yuvarlaklaştırılan ve ayarlanabilir vida ile tasarlanan yeni modeli pürüzsüz açma ve kapama olanağı sağlar. Dünyada kabul görmüş en düzgün makas dizaynlarından biridir. Makasın bir bölümü yarım tepe görünüşüne sahiptir. Çok yüksek ustalıkla üretilen bu makaslar daha fazla keskinlik ve güçlü kesim hissini yaratır. Yüksek seviyeli Cobalt içeren özel Matsuzaki çeliğidir.

press to zoom
DARUMA 700F
DARUMA 700F

Güçlü ve uzun kuaför makası olarak yenilikçi bir anlayışla dizayn edilen bu model, kaydırma ve sallama kesimlerine uygun, basit kesimler için uygun değildir. Aktif ve pasif bıçakları arasındaki küçük açı değişikliği ve makasın saplarında ki kıvrılma kuaförlere kesim yaparken yeni fikirler verir. Bu makas 7 inç uzunluğunun ve zekice tasarımının sunumudur. Bıçaklarının yapısı standart makaslara göre daha yuvarlatıldığı için saç bıçakların tipine uygun bir şekilde kayar (bambu yaprağı gibi).

press to zoom
Aiken 575
Aiken 575

Kılıç tipi bıçakları ile güçlü bir kesim makası olan bu makas sert ve dalgalı saçların kesiminde kullanılabilir. Mavi Shippou porselenin altında bulunan vidası ve onun altına monte edilmiş dört tabakadan oluşan vida sistemi kesim darbelerini emmek için özel olarak tasarlanmıştır. Yüksek seviyeli Cobalt içeren özel Matsuzaki çeliğidir. Düz ve pürüzsüz kesim hattı oluşturmak için uygundur. Kılıç tipi: Bıçakların tam merkezinden geçen yükselti, saplara uygulanan gücü bıçaklara kayıpsız iletir.

press to zoom
1898 550F - 600F - 650F - 700F
1898 550F - 600F - 650F - 700F

Bu model geleneksel orjinal Matsuzaki formu olan ve bıçaklarının ağzı tam kapanan makas tipidir. Bu makas şirketin kuruluş yılını üzerinde taşır ve pazara 21. yüzyılın başlarında girmiştir. Kısa bıçaklar ve uzun saplar ölçü dengesi oluşturmak için dizayn edilmiştir. Kalın bıçak tipi daha az güç harcayarak daha güçlü kesim yapmanıza olanak sağlar. Makasın bir bölümü yarım tepe görünüşüne sahiptir. Çok yüksek ustalıkla üretilen bu makaslar daha fazla keskinlik ve güçlü kesim hissini yaratır.

press to zoom

- Ürünler stoklar ile sınırlıdır.

bottom of page