ME 550 - 600
Bu model başlangıç seviyesinden profesyonel saç stilistlerine kadar geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eder. Klasik Matsuzaki makaslarından biridir. En sert paslanmaz çeliklerin yüksek kalitelilerinden aşınmaya karşı geliştirilmiştir. Düz kesim hattı oluşturmak için uygundur.
MV 550 - 600
Bu model dengeli sapları ile geniş kullanıma sahip ofset tipi makastır. Düz kesim hattı oluşturmak için uygundur. En sert paslanmaz çeliklerin yüksek kalitelilerinden aşınmaya karşı geliştirilmiştir.
MS 550 - MS 600
Sadece son modayı takip eden ve işine çok önem veren saç stilistlerinin pratik kullanımı için tasarlanmıştır. Çok özellikli ergonomik sapları sayesinde en rahat kullanımı sağlar. Düz kuru kesim için uygundur. En sert paslanmaz çeliklerin yüksek kalitelilerinden aşınmaya karşı geliştirilmiştir.
MK 525 - 575
Güçlü kesim gücüne sahip mükemmel tutuş fonksiyonu ile kesim hacmini arttıran bir makastır. En sert paslanmaz çeliklerin yüksek kalitelilerinden aşınmaya karşı geliştirilmiştir. Düz kesim hattı oluşturmak için uygundur. Kılıç tipi: Bıçakların tam merkezinden geçen yükselti, saplara uygulanan gücü bıçaklara kayıpsız iletir.
MJ 550 - 600
Değişik bir trende sahip bu üç boyutlu makaslar keskin çakı tipi ve eğik makaslardır. Elinizdeki etkisini hissedeceksiniz. En sert paslanmaz çeliklerin yüksek kalitelilerinden aşınmaya karşı geliştirilmiştir. Düz kesim hattı oluşturmak için uygundur. Bıçakların yapısı normal stildedir. Her çeşit kesimde kullanılabilir.
MSL 525 - 575
Çok ince bir yapıya sahip olan MSL serisi makaslar hassas ve detaylı çalışma için idealdir. Hafiflik: Saçın kesilme hissi elde kolaylıkla hissedilir, bu nedenle detaylı çalışma için uygundur. En sert paslanmaz çeliklerin yüksek kalitelilerinden aşınmaya karşı geliştirilmiştir.
MSD 550 - 600
Kuru saç kesimde keskinlikten ödün vermeyen, kaydırma ve sallayarak (ustura görevi) kesimler için doğru makastır. Çok özellikli ergonomik sapları sayesinde en rahat kullanımı sağlar. Bıçağın yapısı standart makaslara göre daha yuvarlatıldığı için saç bıçakların tipine uygun bir şekilde kayar (bambu yaprağı gibi). En sert paslanmaz çeliklerin yüksek kalitelilerinden aşınmaya karşı geliştirilmiştir.
MF 650 - 700
Bu makaslar klasik büyük model makaslardır. Zarif gövdesi ile saçta son şekil verme işleminde de kolaylıkla kullanılabilir. En sert paslanmaz çeliklerin yüksek kalitelilerinden aşınmaya karşı geliştirilmiştir. Düz kesim hattı oluşturmak için uygundur. Bıçakların yapısı normal stildedir. Her çeşit kesimde kullanılabilir.
MD 650 - 700
Üç boyutlu ergonomik saplara sahip şık makaslardır. Özel ergonomisi sayesinde elinizle tam olarak uyum sağlar. En sert paslanmaz çeliklerin yüksek kalitelilerinden aşınmaya karşı geliştirilmiştir. Düz kesim hattı oluşturmak için uygundur.
MK 700
Güçlü kesim gücüne sahip mükemmel tutuş fonksiyonu ile kesim hacmini arttıran bir makastır. En sert paslanmaz çeliklerin yüksek kalitelilerinden aşınmaya karşı geliştirilmiştir. Düz kesim hattı oluşturmak için uygundur. Kılıç tipi: Bıçakların tam merkezinden geçen yükselti, saplara uygulanan gücü bıçaklara kayıpsız iletir.
ME 650 - ME 700
Bu makaslar klasik uzun makaslardır. Parmak koyma delikleri biraz daha büyük ayarladığı için kalın parmaklı erkek stilistlerine rahat bir kullanım sağlar. En sert paslanmaz çeliklerin yüksek kalitelilerinden aşınmaya karşı geliştirilmiştir. Düz kesim hattı oluşturmak için uygundur.
ME 6030: %30 kesim oranı
Sapları düz klasik efile tarzıdır. V kanalları ile trend bir saç kesimi yapılmasına olanak sağlar. Klasik bir model olması çok yaygın olarak kullanılmasına ve mükemmel kesimler yapmanıza olanak sağlar. En sert paslanmaz çeliklerin yüksek kalitelilerinden aşınmaya karşı geliştirilmiştir. Saçı sabit olarak kavrar ve bir seferde daha çok miktarda saç kesmeye olanak sağlar.
Daha Fazla Göster