top of page
Pegasus-Logo.png

Profesyonel Kesim Tarakları

210

Uzunluk: 213 mm
Genişlik: 31 mm

211

Profesyonel stilistler tarafından kesim ve şekillendirme işlemleri için kullanılabilecek en iyi taraklar arasında yer alan bu özel taraklar en doğru sonuçlar için tasarlanmıştır. Flexinite teknolojisi ile hazırlanmış olan bu profesyonel saç kesme tarakları, her seferinde mükemmel bir sonuçla çalışmanızı sağlar.

  • YouTube Social  Icon

Uzunluk: 213 mm
Genişlik: 31 mm

Profesyonel Saç Şekillendirme Tarakları

401

Uzunluk: 193 mm
Genişlik: 49,5 mm

406

67156957_417525825533405_650126641093175

BLOSTYLER B1

Uzunluk: 187,5 mm
Genişlik: 36,5 mm

Uzunluk: 232 mm
Genişlik: 87 mm

Konu saç şekillendirmeye geldiğinde saç stilistleri bunu aşk ile yapar. Fakat sürekli şekillendirme saçta hasara ve bölünmeye yol açabilir. Bu problemin tek çözümü Pegasus taraklarıdır. Bu taraklar saçın pürüzsüzlüğünü ve sağlığını korumak için özel olarak Flexinite teknolojisi ile dizayn edilmişlerdir. Tarakların diş aralıkları ve yapısı ise saça zarar vermeden çalışmanızı sağlar.

65944783_668017463699641_750062168826256

Profesyonel Şiş Tarak

134

Şiş taraklar en popüler ve geniş  kullanım alanına sahip şekillendirme gereçlerinden biridir. Şiş tarakların saçları ayırmaya yarayan plastik veya metal sapları ve uzunlu kısalı dişleri saça hacim vermek için idealdir. Pegasus taraklarının değişik ölçülerde ve değişik şekillerde sunduğu şiş taraklardan bir tanesi kesinlikle sizin stilinize uygun olandır. 

Uzunluk: 218 mm
Genişlik: 26 mm

Profesyonel Saç Kırpma Tarakları

516A

Uzunluk: 205 mm
Genişlik: 39 mm

518A

Uzunluk: 203,5 mm
Genişlik: 35 mm

Kırpma tarakları birçok değişik şekillendirme işlemi için kullanılabilirler. Temel fikir makası kullanırken sabit ve güçlü bir sapa sahip tarakla çalışmaktır. Tarağın açısı makası saçın yüzeyine daha yakın tutmaya olanak sağlar. Pegasus dünya çapında ünlü saç kırpma tarakları üreten bir firmadır. Uygun kavrama için dizayn edilmiş değişik saplar ve hem ince hem kalın saçları şekillendirmek için dizayn edilmiş diş boşlukları seçenekleri mevcuttur. Tarağı parmağınızda kaydırmak veya sapı kuvvetlendirmek üzere dizayn edilmiş sapı delik modelimiz en çok tercih edilen taraklarımızdan biridir.

  • YouTube Social  Icon

Profesyonel Saç Şekillendirici Bayan Tarak

610

Uzunluk: 228 mm
Genişlik: 49 mm

Bayanların saçları erkeklerinkinden farklı olarak ısıya, kimyasallara veya şekillendirmeye karşı daha hassas olabilmektedir. Bu nedenle saçlarındaki kopmaları ve yıpranmaları önlemek ve kolay kullanım amaçlı taraklar talep edilmektedir. Bizler kendimizi bayanların kullandığı saç taraklarında sürekli geliştirmekteyiz. Bir tarafı geniş tarak aralıkları, diğer tarafı sık tarak aralıklarına sahip bu model saçı yıpratmadan harmanlarken pürüzsüz bir tarama olanağı da sunar. Şekillendirme, at kuyruğu, topuz, kırpma, örgü ve daha birçok işlem için idealdir. Flexinite teknolojisi saçı ısı ve kimyasalların yıpratıcılığından koruduğu için korkusuzca şekillendirme yapabilirsiniz.

Profesyonel Berber / Salon Tarakları

Berber tarakları alışılmış taraklardan farklıdır. Berberlere saç tarama, detaylı kesim ve şekillendirmede yardımcı olmak üzere değişik şekillerde dizayn edilmişlerdir. Dünyadaki lider tarak üreticilerinden biri olarak profesyonellere sonsuz stil yaratabilecekleri modeller sunuyoruz. Profesyonel kullanım için harika olan bu modeller yüksek kaliteli Flexible teknolojisi ile üretilmişlerdir. Saçta kolayca ve pürüzsüz bir şekilde kayarlar. Hem çocuklarda hem de yetişkinlerde kolaylıkla kullanabilirsiniz.

301

Uzunluk: 179 mm
Genişlik: 26,5 mm

Profesyonel Saplı Şekillendirme Tarakları

501

Uzunluk: 227 mm
Genişlik: 48 mm

502

  • YouTube Social  Icon

Uzunluk: 227 mm
Genişlik: 48 mm

Kalın telli ve şekillendirilmesi zor olan asi saçları taramada saplı taraklar kuaförlere kolaylık sağlar. Bu taraklar eşit aralıklı dişler ve sıkı bir tutuş sağlayan sağlam bir sapa sahiptir. Taraklar, Flexinite teknolojisi sayesinde, kalın saçlara zarar vermeden kullanılmaya göre tasarlanmıştır. Saça fön ile ısı uygulandıktan sonra saçın sıcaklığının dışarı çıkmasına yardımcı olur ve tarak saçın içinden geçtiğinde saç tellerinin sağlam kalmasını sağlar. Saç tellerinin yüzeyini ortaya çıkarır ve saçtaki kontrolsüz uçuşmaları engeller. Saplı taraklar erkekler, kadınlar ve hatta çocuklar tarafından kolayca kullanılabilir. Uygun  fiyat, mükemmel kalite, eşsiz dizaynları ve dünya çapında ulaşılabilirlik ile Pegasus tarak modelleri vazgeçemeyeceğiniz taraklarınız olacaktır.

Modeller stoklarla sınırlıdır.

Hakkında

1961 yılında kurulan Presto Industries, birinci sınıf saç bakım ürünlerinde öncüdür. Yıllar boyunca, ürün portföyünü tarak ve fırçalardan, erkek, kadın ve çocuk için kişisel bakım aksesuarlarına dönüştürmüştür. Ürettiğimiz her ürün, kuaför ve güzellik ihtiyaçlarına cevap verirken gerçek bakım ve hijyen sunar. Sürekli yenilikçi, güçlü bir inançla hareket eden şirket, kişisel ve profesyonel ürün serilerini teknoloji ve trendlerdeki en yüksek uluslararası standartlarla genişletmeye devam ediyor. Bugün, "Presto" adı en kaliteli ve stil anlamına gelir.

PEGASUS taraklarını % 100 sert kauçuk + FLEXINITE teknolojisi ile üretmektedir. Bu akıllı teknoloji artık Pegasus'un stil taraklarında kullanılarak daha gelişmiş taraklar sunar.

 

Gelecek burada. Ve şekillendirici aletlerin en mütevazisi olan tarakta devrim yaptığımızdan kesinlikle emin olun. FLEXINITE'ın nasıl çalıştığını anlamak için önce saç stilistlerinin nasıl çalıştığını anlamaya ihtiyacımız var. Kimyasal tedaviler ve şekillendirme aletleri (fön, maşa, düzleştirci vb..) ısı ile istenen şekil vermek ve stiller yaratmak için saçtaki korteks bağları koparır. Bu işlem sırasında, saç telleri en hassas durumda ve hasara karşı duyarlıdır. Saç normal plastik veya karbon taraktan oluşan sert bir dişten geçtiğinde, saç telini kırar veya saç telini kırabilir. Bu hasara ek olarak, normal (Karbon) diş tarağı dikişsizdir, yani çıkıntı yapan dikişlerin pahalı saç bakımlarının koruyucu tabakasını kazıdığı anlamına gelir.

 

Değişen sıcaklığa duyarlı FLEXINITE, Akıllı Tarak Teknolojisini sunmaktan gurur duyuyoruz. Flexinite dişler dikişsizdir, bu da çıkıntı yapan dikişlere neden olan hiçbir hasar olmadığı anlamına gelir. Daha da şaşırtıcı olan şey, FLEXINITE'ın saçlara uyum sağlaması, ısı ve kimyasallarla işlendiğinde esnek hareket etmeleridir. Böylece saç minimum saç hasar ile sorunsuzca kayar. Flexinite ile tarak soğuduktan sonra, FLEXINITE orijinal şeklini yeniden kazanır. Bu, FLEXINITE'ı şekillendirme, kesim, pahalı saç bakımlarının yararlarını korumaya yardımcı olması için veya sadece ıslak veya kuru saçları taramak için dünyadaki en iyi teknolojilerden birini size sunar. FLEXINITE hafif, yıkanabilir, inanılmaz derecede güçlü ve renklidir. PRESTO INDUSTRIES tarafından yapılan Ar-Ge çalışmalarından sonra, saç araçlarında FLEXINITE teknolojisi, tüketicilere, profesyonellere ve saç ürünlerine korkusuzca müdahale etmesine izin verecektir.

bottom of page