top of page
Joewell Makas, Scissors, Shears
  • YouTube

*Urushi: Özel üretim, el ile boyanan makaslar.

HSC (Hairdressing Scissors Consortium - Kuaför Makasları Konsorsiyumu)

logo.png

HSC (Hairdressing Scissors Consortium): Kuaför Makasları Konsorsiyumu; saç sektöründe deneyimli kişi ve gruplara, Japon yapımı makasların tasarımı ve imalatında görev vererek daha iyi kuaför makasları üretmeyi amaçlayan, Joewell markasının da (Tokosho Joewell) dahil olduğu, sektörde lider beş Japon kuaför makası üreticisi tarafından kurulmuş bir organizasyondur. Nisan 2021 itibariyle, HSC üyesi her şirket, HSC tarafından belirlenen Made in Japan (Japon Malı) standartlarını karşılayan ürünlerine "HSC Etiketi" iliştirmeye başlamıştır. Bu etiketin amacı denizaşırı birçok ürünün tüketicileri yanıltıcı bir şekilde Made in Japan olarak etiketlenmesini önlemeye yardımcı olmaktır. En son HSC bilgileri için lütfen web sitesini http://hsc-scissors.com/english ziyaret edin.

HSC ETİKETİ

hsc.jpg

HSC (Kuaförlük Makasları Konsorsiyumu), daha iyi makas üretimi ve saç sektöründe yer alan kişi ve grupların güvenli ve güvenilir bir şekilde çalışmasını amaçlayan bir kuruluştur.

Ana faaliyetlerimiz:
1. Kalite standartlarının oluşturulması.
2. Kalitenin değerlendirilmesi.
3. Standartların belgelendirilmesi ve yönetimidir.

japan brand.png

Bu proje, 2017 yılında Japonya Ekonomi, Ticaret ve Sanayi Bakanlığı tarafından desteklenen "Japonya Marka Geliştirme Projesi" kapsamında başlamıştır.

ÖNEMLİ UYARI

Joewell, Japon üretici Tokosha Co., Ltd.'nin birinci sınıf hassas şekillendirme makas markasıdır. Joewell makasları yalnızca yetkili internet siteleri, distribütörler veya güzellik mağazalarında “JOEWELL” adı altında satılmaktadır. "JW", "JW Shears" yada Ali Express sitesinde tek L harfi ile JOEWEL olarak yazılan sahte markalı makaslar Joewell, Tokosha ürünleri değildir. Orijinal Joewell ürünleri dünya çapındaki yetkili distribütörlerimizde mevcuttur. Türkiye'de satın almak için lütfen yetkili Türkiye distribütörü Nero Kozmetik ile iletişime geçiniz.

bottom of page